Otamotz

Goierriko Hitza Goiberri

Kirola

Osasuna taldearentzat Iñaki Mendiluze ‘Txugi’-ren oroimeneko XII. futbol torneo alebina

Osasuna taldearentzat Iñaki Mendiluze ‘Txugi’-ren oroimeneko XII. futbol torneo alebina
apirila 05
16:44 2007
 osasuna

1. postua: OSASUNA (Iruñea)

  • Adrian Arsuaga
  • Borja Gomez
  • David Sampedro
  • David Turrillas
  • David Vicente
  • Ekaitz Arsuaga
  • Iñigo de Fruto
  • Jon Barbarin
  • Jon Elizalde
  • Julen Hualde
  • Mikel Rodriguez
  • Oscar Gil
  • Pablo Gallego
  • Santiago Samanes

Entrenatzaileak: Miguel A. Fernández/Iñigo García

 

 

2. postua: ZUBIETA XXI (Donostia)

  • Adei Pinedo
  • Alvaro Garcia
  • Asier Grijalba
  • Cristian Jordero
  • Fermin Sobron
  • Guillermo Cabrera
  • Haritz Iraeta
  • Igarki Tejerina
  • Javier Arza
  • Javier Sanmartin
  • Josu Hidalgo
  • Rodrigo López
 zubieta xxi
 zarautz  

3. postua: ZARAUTZ

  • Eñaut Aranzabal
  • Eneko Leunda
  • Iñaki Arriola
  • Joseba Iruretagoiena
  • Joseba Manterola
  • Julen Azkue
  • Julen Gartzia
  • Julen Lekuberri
  • Manex Gereka
  • Mikel Ruiz
  • Paul Unamuno
  • Paulo Alvarez
  • Pello Azkoaga
  • Unai Etxeberria

Entrenatzaileak: Andoni Odriozola/Mikel Hernández

 

4. postua: ALOÑA MENDI (Oñati)

  • Ander Aberasturi
  • Andoni Egaña
  • Andoni Ugarte
  • Aritz Zabaleta
  • Eneko Aramendia
  • Gorka Irizar
  • Iñaki Urizar
  • Iñigo Anduaga
  • Jon Ander Kortabarria
  • Joseba Larrea
  • Julen Etxaniz
  • Mikel Blazquez
  • Mikel Fernández
  • Xabier Irizar

Entrenatzailea: Miguel Angel Kortabarria

 aloña mendi
 aranbizkarra  

5. postua: ARANBIZKARRA (Gasteiz)

  • Aitor Abad
  • Ander García
  • Asier Sanchez
  • Banalegy Ayeniebou
  • David Carrillo
  • David Rueda
  • Diego Carrio
  • Fally Mostage
  • Gorka Caseras
  • Ibai Agirre
  • Iban Burgos
  • Jon Ortiz
  • Joshua Alvarez
  • Pablo Perea

Entrenatzailea: Alberto González

 

6. postua: EIBAR

  • Alexander Askasibar
  • Ander Iriondo
  • Andoni Najera
  • Ernesto Carranza
  • Iñigo Lahidalga
  • Jon Ander Vergara
  • Jon Garate
  • Julen López
  • Lander Hortelano
  • Rubén Pérez
  • Unai Oyarbide
  • Xabier Adot

Entrenatzaileak: German Andueza/Javier Pérez

 eibar
 urola b  

7. postua: UROLA “B”

  • Aitor Carrasco
  • Andoni Nuñez
  • Gorka Ruiz
  • Imanol Gartziandia
  • Julen Erostarbe
  • Julen García de Albeniz
  • Markel Urrate
  • Mikel Iturriotz

Entrenatzailea: Ina Biain

 

8. postua: UROLA “A”

  • Aitor Sanchez
  • David García
  • David Quintana
  • Iker Azpeitia
  • Imanol Alberdi
  • Jon Sastre
  • Joseba Nebreda
  • Mario López
  • Unai Otxoa

Entrenatzailea: Asier Garcia

 urola a
   
 lehen argazkia Zorionak Urola antolaketa bikainagatik!
   
   
   
   
   
   
Elkarbanatu

Egileari buruz

Otamotz

Otamotz

Harremana duten artikuluak

0 iruzkin

Oraindik erantzunik gabe!

Momentuz ez dago erantzunik, zurea gehitu nahi al duzu?

Idatzi iruzkin bat

Idatzi iruzkin bat

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko.
Derrigorrezko eremuak markatuta daude *

3 + 4 =


Iruzkin berriak

Sebas Iturriotz: Bihotzekoa eman dio erdarakada ("Kalko okerra") da, bihotzekoak jo du edo bihotzekoak jota hil da [...]

Amaia Etxaniz: Ni Oskarbik kaleratu dituen 7 langileetako bat baiz. Pertsona guztiak bezala nire defektuak baditut, baiña [...]

Josu Aztiria Urtaran: Kaixo Eki: Zalantzan egon naiz erantzun edo ez, anonimoekin eztabaidatzea ez zidalako gustatzen eta Otamotz.eus-eko foro [...]

Ortzi: Ez kezkatu Igor, oposizioko liberatuak argituko dizkigu zalantza guztiak [...]